Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Poradnik aktywacji

Aktywacja licencji używanych OEM MS Windows i Office

Oferowane w sklepie produkty używane z oznaczeniem OEM, których producentem jest firma Microsoft Corporation, wymagają wykonania aktywacji telefonicznej bezpośrednio pod numerem telefonu +48 22 594 19 99. Po wykonaniu pierwszej aktywacji telefonicznej produktu Microsoft Windows na nowym stanowisku, każda kolejna aktywacja będzie wykonywana automatycznie. Z uwagi, że jest to produkt licencjonowany w OEM, ponowne instalacje i aktywacje produktu nie mogą nastąpić częściej niż jeden raz na sześć miesięcy.

W przypadku aktywacji telefonicznej pakietu Microsoft Office 2010, oficjalnie firma Microsoft Corporation wycofała się z obsługi telefonicznej dla tego produktu, o czym przeczytamy podczas próby aktywacji telefonicznej na stronie wyboru kraju aktywacji telefonicznej produktu, po jego zainstalowaniu. Nic się nie dzieje. Dzwonimy wtery również bezpośrednio na infolinię aktywacyjną produktów firmy Microsoft pod numerem +48 22 594 19 99, postępując zgodnie z usłyszany wskazówkami, bez problemu aktywujemy nasz produktu. Każda kolejna aktywacja będzie wykonywana automatycznie (online) na komputerze, na którym została wykonana pierwsza aktywacja, jednak nie częściej niż jeden raz na sześć miesięcy.

Jeżeli chodzi o aktywacje produktów, których producentem jest AVG, ESET, NORTON, ADOBE lub AUTODESK, aktywacja wykonywana jest wyłącznie automatycznie (online) i wymaga posiadanego zarejestrowanego konta w serwisach w/w producentów oprogramowania.