Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Strona główna » Po godzinach :)

Po godzinach :)

Relaks po ciężkim dniu w pracy, w czasie podróży, na postoju - konta NETFLIX, SPOTIFY na własność. Otrzymujesz konto zarejestrowane z ważnościa NETFLIX 30 dni lub SPOTIFY 60 dni. Konto jest już Twoją własnością, więc możesz zmienić jego dane (adres e-mail, hasło i ustawienia). Z konta korzystasz zgodnie z warunkami serwisu.

Brak produktów do wykazania w tej kategorii.

KLUCZE PRODUKTU DLA MICROSOFT WINDOWS I MICROSOFT OFFICE BYŁY W PRZESZŁOŚCI UŻYWANE, OD PONAD 6 MIESIĘCY SĄ NIE AKTYWNE. PRODUKTY UŻYWANE WYMAGAJĄ AKTYWACJI TELEFONICZNEJ CELEM POPRAWNEGO PRZYPISANI LICENCJI DO KOMPUTERA, ZGODNIE Z LICENCJONOWANIEM OEM. UŻYWANE KLUCZE PRODUKTU OEM SPRZEDAWANE SĄ ZGODNIE Z WYROKIEM TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI UNII EUROPEJSKIEJ Z DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU (PEŁEN ODPIS WYROKU JEST DOSTĘPNY POD ADRESEM: HTTPS://WWW.MSOEM.PL/WTSUE/).

Microsoft®, Windows®, Office®, Windows NT®, Windows Server® i Windows VistaTM to zastrzeżone znaki towarowe lub znaki towarowe Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. AVG® to zastrzeżony znak towarowy AVG Technologies. Znaki towarowe nie są produktem sprzedaży.