Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Zalegalizuj piracką 7-emkę

W ostatnim czasie, bardzo często otrzymujemy zapytania jak przywrócić funkcję aktywacji systemu operacyjnego, który w przeszłości był "crackowany".

Przed rozpoczęciem przywracania funkcji do aktywacji systemu musimy przygotować:
- klucz produktu do aktywacji systemu Microsoft Windows
- wypalony obraz ISO na DVD lub pendrive (nie zawsze jest potrzebny, jednak niejednokrotnie aplikacje crackujące potrafią uszkodzić pliki systemowe i wymagana będzie ich aktualizacja - nie martw się, nie stracisz plików i ustawień).

Sprawa jest bardzo prosta. W tym celu, w zależności od posiadanej wersji, pobieramy aplikację dzięki której będziemy mogli przywrócić kontrolę WAT na naszym komputerze z zainstalowaną piracką kopią Microsoft Windows 7:
- dla komputerów z systemem w wersji 32 bitowej (x86) - KB971033: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=150841
- dla komputerów z systemem w wersji 64 bitowej (x64) - KB971033: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=152411

Po uruchomieniu instalacji łatki, zainstalowaniu, nasz komputer zostanie ponownie uruchomiony i teraz musimy wykonać aktywację produktu.
Może się zdarzyć, że powyższy sposób nie zadziała. Wtedy będziemy zmuszeni do pobrania aplikacji typu RemoveWAT, służącej zarówno do usuwania powiadomienia o aktywacji, jak również do jego przywrócenia. Po jej pobraniu i uruchomieniu używamy funkcji RestoreWAT lub Deactivation. Linku do pobrania tej aplikacji nie możemy udostępnić z wiadomych wszystkim powodów.